Portfolio

Fotoreportaż

Oferta

"Patrz oczyma, fotografuj sercem"

David duChemin

 

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne powstają wtedy, kiedy fotograf patrzy na Was swoim sercem. Widzi i czuje miłość unoszącą się w powietrzu, poprzez Wasze spojrzenia, gesty, subtelne muśnięcia dłońmi. Potrafi uchwycić te ulotne momenty i zapisywać je w swoich zdjęciach.

Nazywam się Natalia Peryga i mam zaszczyt wykonywać najpiękniejszy zawód na świecie. Ten zawód, to fotograf ślubny. Dzięki Wam mogę być świadkiem Waszej miłości i przeżywać te jedyne w swoim rodzaju emocje, jakie towarzyszom zakochanym w dniu ślubu. Wszystkie pozytywne i szczere, uwielbiam je z Wami dzielić.

 

 

Wykonuję reportaże ślubne oraz sesje poślubne w Polsce i za granicą. Miasta, w jakich najczęściej możecie spotkać mnie biegnącą z aparatem za parą młodą, to: Wrocław, Legnica, Katowice, Kraków, Warszawa, Zielona Góra, Drezno, Praga, ale dojadę wszędzie dokąd chcecie. Kocham podróże. Marzy mi się ślub w przestrzeni kosmicznej lub sesja ślubna na Księżycu i myślę, że w przyszłości będzie to popularne, ale czy tego doczekam? Czas pokaże :)

Miałam okazję fotografować m.in.: ślub luterański (ewangelicki), chrzest i ślub prawosławny, ślub zielonoświątkowy, ślub rzymskokatolicki oraz grekokatolicki.

Tymczasem zapraszam do oglądnięcia moich fotografii ślubnych.

 

Zapytaj o wolny termin

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  

Akceptuję