O Mnie

Natalia Peryga

Cześć, mam na imię Natalia

Przez znakomitą większość dnia jestem fotografem – żyję zdjęciami, myślę kadrami. Ubóstwiam obrazy Salvadora Dalego, filmy Romana Polańskiego i Davida Lyncha, a Wasze zdjęcia retuszuję przy brzmieniach starego, dobrego rocka. Jestem szczęśliwą żoną oraz posiadaczką dostojnego psa i strasznie grubej świnki morskiej. Z mężem kilka pasji mamy wspólnych, m.in. nurkowanie, muzyka, teatr, ale przede wszystkim podróże. Zarówno te dalekie, jak i nieco bliższe, naszym kamperem.

Natalia Peryga fotograf jordania 2500 lew

Jak pracuję?

Najważniejsze jest dla mnie uwiecznienie Waszych uczuć, emocji Waszej rodziny i bliskich w tym wyjątkowym dniu Waszego ślubu. Wiem, że te chwile są niepowtarzalne i ulotne. To właśnie dlatego staram się być niezauważalna, delikatnie wtapiając się w tło, aby móc uwiecznić każdy uśmiech, łzę wzruszenia i spojrzenie pełne miłości. To dla mnie przywilej móc być obserwatorem i narratorem Waszych najważniejszych chwil.

Moje zdjęcia ślubne to nie tylko zapis wydarzeń, ale przede wszystkim kapsułki czasu, w których kryje się cała paleta emocji. Jako fotograf ślubny nieustannie poszukuję tych wyjątkowych momentów, chwil, gdy para młoda patrzy sobie w oczy, łez szczęścia na policzkach Waszych rodziców podczas ceremonii, czy też szalonej zabawy na parkiecie.

Moja praca to nie tylko, technika i umiejętność kadrowania, to przede wszystkim pasja, zaangażowanie i ogromna kreatywność. Staram się zrozumieć Wasze oczekiwania i poczucie estetyki.

Zapraszam Was do współtworzenia niezapomnianych wspomnień, do oddania się magii chwil i uwiecznienia Waszej miłości na moich fotografiach. Będzie mi niezmiernie miło móc być częścią Waszej historii i uchwycić wszystkie najważniejsze momenty, które sprawią, że Wasze serca będą biły mocniej przez wiele lat

natalia peryga opactwo lubiaz scaled
Gucci scaled
18th place Award Natalia Peryga ISPWP
Wybierz zawód, który kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować

Sztuka wypełniała moje życie od najmłodszych lat. Wychowałam się w domu kultury, gdzie moja mama była dyrektorem. Tam uczestniczyłam we wszystkich aktywnościach artystycznych. Zaczęłam od rysunku i malarstwa olejnego. Potem zachwyciłam się ogromnie tworzeniem filmów krótkometrażowych i animacji. Zafascynowanie fotografią zaczęło się od poznania dość niespotykanej już techniki „camera obscura”. Do dziś lubię nietuzinkowe zdjęcia i staram się, aby moje fotografie ślubne też takie były. Jeden z moich niestandardowych pomysłów, to rentgenowskie zdjęcia ślubne, wykonane na błonie RTG. Pierwszy album z moimi zdjęciami został wydany w 2008. Ale tak naprawdę dopiero w 2011 roku poznałam fotografię ślubną… przy okazji mojego własnego wesela. I wiecie co? Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. To tu postanowiłam zostać i wciąż staram się tworzyć dla Was najpiękniejsze zdjęcia ślubne.

Sesja opactwo cystersow lubiaz3 1 scaled
Slub wesele Palac Wojanow 5 2