Poznajmy się

Natalia Peryga FOTOGRAFIA

„Wybierz zawód, który lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.”

Konfucjusz

Nazywam się Natalia Peryga i jestem fotografem ślubnym.

Ubóstwiam obrazy Salvadora Dali, filmy Romana Polańskiego i Davida Lyncha, a Wasze zdjęcia retuszuję przy brzmieniach starego, dobrego rocka.

Kocham góry i astronomię. Sesja nocna w górach? Świetnie, chętnie pokażę Wam gdzie znajduje się Gwiazda Polarna, czy Wielka Mgławica Oriona.

Jestem szczęśliwą żoną Tadzia, najlepszego mężczyzny pod słońcem. Kilka pasji mamy wspólnych. Jesteśmy podróżnikami. Stąd zamiłowanie do sesji zagranicznych, na których zawsze jesteśmy razem.

Ale od początku.

Sztuka wypełniała moje życie od najmłodszych lat. Zaczęło się od rysunku, wierszy, filmów krótkometrażowych i malarstwa. Pierwszy obraz stworzyłam w wieku 5 lat. Zafascynowanie fotografią zaczęło się później - od poznania techniki „camera obscura”, gdzie zdjęcia wykonywałam na papierze światłoczułym np. za pomocą... walizki (ale nie bójcie się, na Wasz reportaż ślubny przybędę ze sprzętem fotograficznym Nikon).

Do dziś lubię nietuzinkowe zdjęcia i staram się, aby moje fotografie ślubne też takie były. Jeden z moich ciekawszych projektów, to rentgenowskie zdjęcia ślubne, wykonane na błonie RTG (najczęściej detale ślubne, takie jak: obrączki, bukiet ślubny, czy buty ślubne).

Pierwszy album z moimi zdjęciami został wydany w 2008, ale zanim zaczęłam robić zdjęcia weselne myślałam o tym, aby nieść kaganek oświaty i nauczać sztuki w szkołach lub domach dziecka. Ukończyłam więc trzy kierunki studiów: pedagogikę, resocjalizację oraz grafikę. Uczyłam się także w Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie.

To właśnie wtedy poznałam tę najpiękniejszą dziedzinę, jaką jest fotografia ślubna. I wiecie co? Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. To tu postanowiłam zostać i wciąż staram się tworzyć dla

NAJWAŻNIEJSZE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Od 2019 roku zaczęły się spełniać moje największe cele i marzenia fotograficzne! :)

Znalazłam się na 1. miejscu w Polsce, wśród fotografów ślubnych oraz

na 67. miejscu najbardziej utalentowanych fotografów ślubnych na świecie (WPE 2019):

Zdobyłam 1. miejsce w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii ślubnej na świecie - WPPI - Wedding & Portrait Photographers International w Nowym Jorku, w USA, w kategorii: detale ślubne:

Nagrodzona została również praca, ukazująca bukiet ślubny i obrączki ślubne w promieniach rentgenowskich:

Zdjęcie mojego autorstwa pojawiły się w jednym z najbardziej prestiżowych magazynów fotograficznych na świecie - Rangefinder, wydawanym w USA:

Otrzymałam także nagrody SILVER AWARD - konkurs zdjęć ślubnych WPPI Second Half. Te fotografie zdobyły także nagrody SILVER w konkursie WPE The Annual. Oto dwa z nich:

W innym, ogólnoświatowym konkursie fotografii ślubnej - WPE - zajęłam:


Nagroda SILVER AWARD WPE, w kategorii: FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY:Tym samym uzyskałam tytuł DISTINGUISHED OF WPE:

Ukazał się również katalog NAJLEPSZE ZDJĘCIA ORAZ FOTOGRAFOWIE 2019, gdzie umieszczono dwie fotografie ślubne mojego autorstwa:


Natomiast w 2020 r., w konkursie fotografii ślubnej: WPPI The Annual 16x20, w Las Vegas zdobyłam dwie nagrody Silver Award  w kategoriach:

- NOWOŻEŃCY RAZEM - w dniu innym niż ślub

- ŚLUB WSPÓŁCZESNY


Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam TU, a potem na kawę, gdzie na spokojnie porozmawiamy o Waszym najpiękniejszym dniu. Dniu Waszego ślubu :)

 

Zobacz opinie z Google moich poprzednich klientów.

Opinie moich klientów:

FOTOGRAFIA ŚLUBNA, WROCŁAW, LEGNICA, ZGORZELEC, KATOWICE, KRAKÓW

Miasta w jakich najczęściej możecie spotkać mnie jak biegnę z aparatem, to: Wrocław, Legnica, Opole, Katowice, Kraków, Warszawa, Zielona Góra, Drezno, Praga, ale dojadę wszędzie dokąd chcecie. Kocham podróże :)

Tymczasem zapraszam do oglądnięcia moich poprzednich zdjęć ślubnych.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.  

Akceptuję