Portfolio

Fotoreportaż | Blog

Oferta

„Patrz oczyma, fotografuj sercem”

David Duchemin

Fotograf ślubny Wrocław

…i reszta świata

Najpiękniejsza fotografia ślubna powstaje wtedy, kiedy fotograf patrzy na Was swoim sercem. Widzi i czuje miłość unoszącą się w powietrzu, poprzez Wasze spojrzenia, gesty, subtelne muśnięcia dłoni. Potrafi uchwycić te ulotne momenty i zapisywać je poprzez swoje zdjęcia.

Nazywam się Natalia Peryga i mam zaszczyt wykonywać najpiękniejszy zawód na świecie. Ten zawód, to fotograf ślubny. Chcesz mnie lepiej poznać? Zapraszam => tutaj <=

Zaufało mi już ponad 150 par

Fotograf ślubny Legnica

Dzięki Wam mogę być świadkiem Waszej miłości i przeżywać te jedyne w swoim rodzaju emocje, jakie towarzyszom parze młodej w dniu ślubu. Wszystkie tak pozytywne i szczere. Uwielbiam je z Wami dzielić.

Bo przecież piękny ślub i wspaniałe wesele, to jedne z tych wydarzeń, które będziesz wspominać do końca życia. Dlatego zawsze staram się wyłapać te jedyne, niepowtarzalne emocje i tworzyć dla Was najpiękniejsze zdjęcia ślubne.

Sesja-slubna-stary-ksiaz-walbrzych

Najlepszy fotograf ślubny w Polsce | TOP 1

To właśnie dzięki temu, dzięki Wam i naszej współpracy mam zaszczyt nosić tytuł Professional of WPE | najlepszy fotograf ślubny w Polsce | TOP 1 fotograf w Polsce oraz być na 37. miejscu listy TOP 100 fotografów na świecie – TOP 100 Photographers in the World – wg jednego z najbardziej prestiżowych stowarzyszeń fotograficznych na świecie WPE Awards International Photography.

Oprócz tego jestem członkiem elitarnych stowarzyszeń fotograficznych takich jak: Fearless, WPPI, ISPWP, WPE.

Natalia Peryga Fearless Member

WPPI Natalia Peryga

ISPWP Natalia Peryga Award Winner

WPE Natalia Peryga Award Winner

Profesjonalna fotografia ślubna we Wrocławiu

Jako profesjonalny fotograf pracuję nie tylko we Wrocławiu i Legnicy – wykonuję reportaże ślubne oraz sesje ślubne w Polsce i za granicą. Natomiast miasta, w jakich najczęściej możecie mnie spotkać, jak robię zdjęcia weselne to: Wrocław, Legnica, Kraków, Katowice, Warszawa, Drezno, Praga, ale dojadę wszędzie dokąd chcecie.

Kocham podróże 🙂

Miałam okazję fotografować: ślub luterański (ewangelicki), chrzest i ślub prawosławny, ślub zielonoświątkowy, ślub grekokatolicki oraz rzymskokatolicki.

Tymczasem zapraszam Cię do oglądnięcia moich poprzednich reportaży ślubnych.

Zapytaj o wolny termin