Sesje kobiece, intymne, sensualne

W moim portfolio możecie znaleźć wiele pięknych i wyjątkowych zdjęć, które oddają emocje, intymność i piękno miłości. Bez względu na to, czy marzycie o sesji w moim nowym studio, plenerze, Waszym domu, czy nawet na 45. piętrze wieżowca z zapierającymi dech w piersiach widokami, zawsze staram się stworzyć idealne warunki, abyście czuli się swobodnie i komfortowo. Moje sesje są skierowane zarówno do par, jak i do kobiet indywidualnie. Każda sesja jest unikalna i dopasowana do Waszych potrzeb, abyście mogli wyrazić swoją miłość, intymność i piękno. Pragnę, aby każda kobieta, która zdecyduje się na sesję ze mną, czuła się pewna siebie i swojej kobiecości. Moją misją jest uwiecznienie Waszej kobiecości, tak abyście mogli cieszyć się tymi pięknymi momentami przez wiele lat.

Sesje buduarowe / kobiece

Kocham sesje kobiece! Aby stworzyć atmosferę relaksu i komfortu, zapraszam Was na lampkę Prosecco przed sesją 🙂 To mały rytuał, który pozwala na rozluźnienie i odprężenie przed rozpoczęciem fotografowania. Chcę, abyście czuły się zrelaksowane. Jak wygląda sesja?

Pamiętaj! Przychodząc do mnie nie musisz być modelką

Sesja może odbywać się zarówno w moim eleganckim studiu, w apartamencie, jak i w plenerze.
Moje studio usytuowane jest w Legnicy.

Na sesji świetnie się bawimy 🙂

Po sesji wysyłam do Ciebie miniaturki wszystkich zdjęć do wyboru na e-mail, w specjalnie przygotowanej, prywatnej galerii internetowej, na hasło. U mnie sama możesz wybrać najlepsze zdjęcia spośród wszystkich! Najpiękniejsze ujęcia poddaję postprodukcji, obróbce, retuszowi.

Wykonuję modelowanie sylwetki 🙂

Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z moim portfolio oraz do kontaktu, jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście umówić się na sesję. Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia, które będziecie mogli cieszyć się przez całe życie.

Moim marzeniem jest:

✨ stworzyć dla Ciebie sesję, która stanie się niezapomnianym doświadczeniem,

✨ pomóc Ci odkryć na nowo swoją kobiecość i wzmocnić poczucie własnej wartości,

✨ pozwolić Ci spojrzeć na siebie z miłością, pełną akceptacją i zrozumieć, jak naprawdę jesteś piękna.

Sesja kobieca może być zachowana zarówno w klimacie delikatnych portretów jak i sensualnym buduarze 🙂 W ten dzień będziesz wyglądać jak milion dolarów, a moim ulubionym pytaniem do klientek po zakończonej sesji jest: „Jaki masz plan na wieczór?”, bo szkoda nie wykorzystać wolnego dnia, dobrego humoru i wyjątkowego makijażu na wspólny wypad z przyjaciółkami czy też na… randkę!