Nagrody w 2019 roku

WPPI

W 2019 roku zaczęły się spełniać moje największe cele i marzenia fotograficzne. To właśnie wtedy po raz pierwszy wysłałam swoje zdjęcia ślubne na jeden z najbardziej prestiżowych konkursów fotografii ślubnej na świecie – WPPI – WPPI – Wedding & Portrait Photographers International w Nowym Jorku. Po około 30. długich dniach oczekiwania na werdykt jury okazało się, że zajęłam 1. miejsce w kategorii: „DETALE ŚLUBNE”.

1th

Kilka słów o zdjęciu

Jest to zdjęcie dłoni pary młodej z obrączkami, wykonane analogowym sprzętem rentgenowskim. Korzystałam z oldschoolowego aparatu RTG, ponieważ tylko do tego miałam dostęp. Wywoływałam zdjęcia w ciemni na zielonoczułych błonach o różnych rozmiarach. Trudno było opanować odpowiednie parametry, a pierwsze próby były zupełnie nieudane. Jednak po wielu próbach udało mi się opanować technikę i powoli powstawały niezwykłe fotografie ślubne w technice rentgenowskiej, w tym to.

Niedługo później WPPI przysłało mi takie piękne trofeum.

WPPI Natalia Peryga trophy 1st place award

Zdjęcia te będą jeszcze długo nagradzane również w innych konkursach. W konkursie WPPI w 2019 roku także 3 inne moje zdjęcia otrzymały nagrody SILVER AWARD. Nagrodzone zostały prace, ukazująca bukiet ślubny i obrączki ślubne w promieniach rentgenowskich.

Rangefinger

Rentgenowskie zdjęcie mojego autorstwa pojawiło się w jednym z najbardziej prestiżowych magazynów fotograficznych na świecie – Rangefinder, wydawanym w USA.

Rangefinger

WPE Awards International Photography

Konkurs WPE, to wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi utalentowanych fotografów z całego świata, prezentujących swoje niezwykłe prace związane z tematyką ślubną. WPE Awards to nie tylko okazja do pokazania swojego kunsztu artystycznego, ale także możliwość zdobycia uznanie i nagród wśród ekspertów branży fotograficznej. To inspirujące wydarzenie, które promuje kreatywność, pasję i profesjonalizm w fotografii ślubnej.

W tym konkursie, w 2019 roku otrzymałam wyróżnienia:

  • 2. miejsce w kategorii: ŚLUB KREATYWNY oraz nagrodę GOLD AWARD 2019
  • 2. miejsce w kategorii: DETALE ŚLUBNE oraz nagrodę SILVER AWARD 2019
  • oraz 3 inne nagrody SILVER AWARD

Jeżeli macie czas, to zapraszam do obejrzenia pozostałych zdjęć ślubnych, które wykonałam za pomocą sprzętu RTG.

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *