Nagrody w 2022 roku

Chciałabym się z Wami podzielić kolejną małą radosną nowiną – w tym roku udało mi się zgarnąć kilka nagród za zdjęcia ślubne! Czasem przypadkiem trafiam w dziesiątkę 🙂 Widać nawet sędziowie mają wypaczone gusty! Ale serio, dziękuję Wam, moi kochani, za inspirację i za to, że mogę tworzyć coś, co sprawia radość. Bez Was byłabym tylko kolejnym fotografem bez celu! Niech zdjęcia będą z Wami!

ISPWP

Ta fotografia zdobyła nagrodę ISPWP Award Winner. Przedstawia Patrycję i Kevina podczas ich romantycznej sesji ślubnej w Pradze, na moście Karola. Aby wykonać tę sesję, wyjechaliśmy o godzinie 1 nad ranem. Niestety nie było spania tej nocy. Zależało nam na tym, aby rozpocząć zdjęcia jeszcze przed świtem i zrobić sesję zdjęciową o wchodzie słońca.

To zdjęcie również zdobyło nagrodę ISPWP.

Konkurs dzien dziecka Natalia Peryga FOTOGRAFIA

Pamiętacie Patrycję i Kevina? To zdjęcie również powstało w czasie ich poślubnej sesji zdjęciowej w Czachach, w Pradze.

P&K – dziękuję Wam, że pozwoliliście mi na pełną kreatywność przy Waszej sesji zdjęciowej 🙂

Patrycja Kevin Praga ISPWP

Fearless

Dawno nie było zdjęć ślubnych rentgenowskich. Proszę bardzo 🙂 Tym razem Fearless doceniło moją niecodzienną wizję artystyczną i w 2022 roku uzyskałam wyróżnienie Honorable Mention.

Jest to zdjęcie rentgenowskie butów ślubnych oraz pierścionka zaręczynowego. Tak w realu to wszystko wygląda. Kilka razy otrzymałam zapytanie, czy to czasem nie jest Photoshop? Otóż nie! Tutaj nie ma dziwnych filtrów RTG, tak po prostu wyglądają buty na prześwietleniu. I serio – nie wiedziałam, że w naszych butach znajduje się tyle gwoździ! Dowiedziałam się dopiero po wywołaniu tej fotografii.

Wedding shoes and engagement ring

WPE Awards

silver
Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *